+420 576 771 365 info@kapazlin.cz

Technology

Services

Konstrukce

Vývoj a komplexní konstrukční činnost v oboru výroby forem a maskovacích šablon. Oddělení konstrukce je vybaveno moderními pracovními stanicemi a nejnovější verzí CAD/CAM programu Siemens NX.

Výroba forem

Výroba forem probíhá na moderním 5 -ti osým obráběcím centru. Formy pro PUR pěny jsou vyráběny celoduralové s integrovaným vyhříváním, nebo duralová skořepina s epoxidovým jádrem.

 

Maskovací šablony pro pokovené a lakování

Na základě požadavku zákazníka zvolíme vhodnou technologii masky. Nejžádanější galvanoplastické niklové skořepiny vyrábíme do rozměru 400x600mm. Další technologie uhlíkových vláken při řízeném procesu vytvrzení nabízíme zákazníkovi kompozitní masku nejvyšší kvality. Pro menší díly můžeme nabídnout krycí masku nebo dosedací lože z litých i frézovaných epoxidových pryskyřic.

Kontrolní a měřící přípravky

Výroba měřících a kontrolních přípravků pro díly světlometů k vyhodnocení deformace daného dílů. Přípravky navrhnuty pro měření na 3D strojích nebo optické vyhodnocení GO/NGO.

Manipulační a skladovací technika

V odvětví vakuového pokovení nabízíme výrobu manipulační techniky pro pokovovací závěsy, skladovací vozíky a regály. Na přání zákazníka upravíme upínání ve stroji a navrhneme celou koncepci manipulace a skladování.

Jednoúčelové stroje

Návrh a výroba jednoúčelových strojů pro výrobu PUR pěny.

VELKO I MALOSÉRIOVÁ VÝROBA

We will be happy to produce only a few pieces for you, but we will be happy to produce a multi-tiered series, depending on you.

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

We are available to you whenever you need it, and we’re ready to resolve the issues quickly to your utmost satisfaction.

NÁVRHY, PROTOTYPY, ANALÝZY

Based on your request in our model shop, we will produce a model that will be exactly what you think, so we can help you solve any problems that might occur during production.

Are we interested in?

Feel free to contact us

Sídlo

Prům. areál Toma Otrokovice

Phone

+420 576 771 365