+420 576 771 365 info@kapazlin.cz

Kancelářské
židle a křesla

židle

V roce 1999 vstupujeme na trh s výrobou a prodejem komponentů na kancelářské židle. Po ročním působení v tomto odvětví začínáme s výrobou vlastních kancelářských židlí a křesel. Výzkumy v oblasti ergonomie a designu ovlivnily i další vývoj výroby naší společnosti.

Výroba

Od roku 2000 vyrábíme sedací nábytek do Vašich kanceláří. Vždy se snažíme dbát především na kvalitu našich výrobků. S našimi kvalifikovanými pracovníky, kteří neustále zdokonalují své dovednosti a pracovní postupy dosahujeme vysoké kvality našich výrobků.

Showroom Otrokovice

Kancelářskou židli si dnes koupíte téměř kdekoli, nicméně když navštívíte náš showroom, zjistíte, že děláme věci odlišně. S naším zkušeným týmem jsme tady, abychom naslouchali, porozuměli a navrhovali řešení tak, aby splňovala všechna Vaše očekávání. Ať už hledáte sedací nábytek pro soukromé nebo komerční využití, jsme připraveni Vám pomoci. Chtěli bychom Vás pozvat k návštěvě naší vzorkovny v Otrokovicích. Dejte nám příležitost ukázat Vám, jak může být Vaše sezení mnohem příjemnější.

Servis a opravy

Provádíme záruční i pozáruční servis a opravy kancelářského sedacího nábytku.

VELKO I MALOSÉRIOVÁ VÝROBA

Rádi pro Vás vyrobíme jen pár kusů, stejně rádi ale budeme vyrábět mnohatisícové série. Záleží jen na Vás.

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Jsme Vám k dispozici, kdykoli to budete potřebovat. Jsme připraveni problémy urychleně vyřešit k Vaší dokonalé spokojenosti.

NÁVRHY, PROTOTYPY, ANALÝZY

Na základě Vašeho požadavku v naší modelárně vyrobíme model, který bude přesně podle Vašich představ. Pomůžeme Vám vyřešit všechny problémy, které by se při výrobě mohly vyskytnout.

Zaujali jsme Vás?

Neváhejte nás kontaktovat.

Sídlo

Prům. areál Toma Otrokovice

Telefon

+420 576 771 365