+420 576 771 365 info@kapazlin.cz

Nástrojárna

Výroba

Konstrukce

Vývoj a komplexní konstrukční činnost v oboru výroby forem a maskovacích šablon. Oddělení konstrukce je vybaveno moderními pracovními stanicemi a nejnovější verzí CAD/CAM programu Siemens NX.

Výroba forem

Výroba forem probíhá na moderním 5 -ti osým obráběcím centru. Formy pro PUR pěny jsou vyráběny celoduralové s integrovaným vyhříváním, nebo duralová skořepina s epoxidovým jádrem.

 

Maskovací šablony pro pokovené a lakování

Na základě požadavku zákazníka zvolíme vhodnou technologii masky. Nejžádanější galvanoplastické niklové skořepiny vyrábíme do rozměru 400x600mm. Další technologie uhlíkových vláken při řízeném procesu vytvrzení nabízíme zákazníkovi kompozitní masku nejvyšší kvality. Pro menší díly můžeme nabídnout krycí masku nebo dosedací lože z litých i frézovaných epoxidových pryskyřic.

Kontrolní a měřící přípravky

Výroba měřících a kontrolních přípravků pro díly světlometů k vyhodnocení deformace daného dílů. Přípravky navrhnuty pro měření na 3D strojích nebo optické vyhodnocení GO/NGO.

Manipulační a skladovací technika

V odvětví vakuového pokovení nabízíme výrobu manipulační techniky pro pokovovací závěsy, skladovací vozíky a regály. Na přání zákazníka upravíme upínání ve stroji a navrhneme celou koncepci manipulace a skladování.

Jednoúčelové stroje

Návrh a výroba jednoúčelových strojů pro výrobu PUR pěny.

VELKO I MALOSÉRIOVÁ VÝROBA

Rádi pro Vás vyrobíme jen pár kusů, stejně rádi ale budeme vyrábět mnohatisícové série. Záleží jen na Vás.

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Jsme Vám k dispozici, kdykoli to budete potřebovat. Jsme připraveni problémy urychleně vyřešit k Vaší dokonalé spokojenosti.

NÁVRHY, PROTOTYPY, ANALÝZY

Na základě Vašeho požadavku v naší modelárně vyrobíme model, který bude přesně podle Vašich představ. Pomůžeme Vám vyřešit všechny problémy, které by se při výrobě mohly vyskytnout.

Zaujali jsme Vás?

Neváhejte nás kontaktovat.

Sídlo

Prům. areál Toma Otrokovice

Telefon

+420 576 771 365