Základní informace

V roce 1999 vstupujeme na trh s výrobou a prodejem komponentů na kancelářské židle. Po ročním působení v tomto odvětví začínáme s výrobou vlastních kancelářských židlí a křesel. Výzkumy v oblasti ergonomie a designu ovlivnily i další vývoj výroby naší společnosti.

Výroba

Od roku 2000 vyrábíme sedací nábytek do Vašich kanceláří. Vždy se snažíme dbát především na kvalitu našich výrobků. S našimi kvalifikovanými pracovníky, kteří neustále zdokonalují své dovednosti a pracovní postupy dosahujeme vysoké kvality našich výrobků.

Showroom Otrokovice

Kancelářskou židli si dnes koupíte téměř kdekoli, nicméně když navštívíte náš showroom, zjistíte, že děláme věci odlišně. S naším zkušeným týmem jsme tady, abychom naslouchali, porozuměli a navrhovali řešení tak, aby splňovala všechna Vaše očekávání. Ať už hledáte sedací nábytek pro soukromé nebo komerční využití, jsme připraveni Vám pomoci. Chtěli bychom Vás pozvat k návštěvě naší vzorkovny v Otrokovicích. Dejte nám příležitost ukázat Vám, jak může být Vaše sezení mnohem příjemnější.

Servis a opravy

Provádíme záruční i pozáruční servis a opravy kancelářského sedacího nábytku.